Cep Telefonu Kampanyası

Cep Telefonu Kampanyası

Cep Telefonu Kampanyası

En yeni cep telefonları cep telefonu kampanyası yapılarak kulanıcıların daha kolay satın alma yapması sağlanmaktadır. Günümüzde insanlarımız cep telefonlarına çok fazla ihtiyaç duymaktadır. Son zamanlarda çıkan akıllı telefonlar artık hemen hemen birçok kişinin kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Cep telefonu günümüze gelene kadar birçok yeniliklere uğramış ve sonuçta en çok bilinen ‘Avea, Turkcell, vodafone ‘ gibi hat paylaşım merkezleri kurulmuştur. İşte cep telefonu kampanyası burada devreye girer.

Cep Telefonu Kampanyası

Cep Telefonu Kampanyası

Cep telefon kampanyaları her insanın kesesine, emeğine, ihtiyacına göre ayarlanarak ortaya çıkmaktadır. Örneğin bir şirket bir telefonu pazarlamak için çeşitli yollara başvurabilir. Bu yollardan bir tanesi kendi adı altında birçok mağaza açarak biz tüketicilere bu hizmetten yararlanmamızı amaçlar. Mesela telefon alana hat bedava tarzına da ama genellikle en çok tercih edilen, vazgeçilmez kampanyalardan bir tanesi üzerinize kayıtlı olan bir faturalı hat için faturaya ilave olarak ne kadar istenilirse o kadar bir oranda faturaya eklenir ve borç olarak ödeyebilirsiniz. Her ay düzenli taksitlerle ödemek kaydı ile. Bunun için tabi ki sahip olunması gereken bir hat olmalıdır. Ardından bu hattın faturalı şekilde yapılandırılması gerekir. Faturanız diyelim ki 34,99 TL ve cep telefon fiyatı 2400 TL olsun. 24 ay vadeli şekilde aldığınızı düşünün. Her ay 100 TL 100 TL taksitlerle faturanıza ek şekilde alabilirsiniz. Faturanız her ay 134,99 TL olacak şekilde ayarlanır ve 24 ay sonunda borcunuz biter. Bu kampanyalar devletin çeşitli organlarınca düzenli bir denetlenmektedir. Bu konuda karşımıza birçok dolandırıcı çıkabilir. Lütfen bunlara riayet etmeyiniz gerekli önlemlerinizi alınız.

Cep Telefonu Kampanyası

Cep Telefonu Kampanyası

Şuan günümüzde birçok telefon satılıyor ve hemen hemen hepsinin bir kampanyası vardır. Android işlemcili olanlar mı dersiniz yoksa normal dokunmatik diye adlandırılan telefonlar mı olsun bunlar tercih edilmektedir. Cep telefonu kampanyası nasıl seçilir sorusuna en güzel cevap nasıl verilir şimdi bunun üzerinde duracağım. Cep telefon kampanyaları hemen hemen her şirketin her mağazanın açmış olduğu bir kampanyadır. İnsanlarımız nasıl uygun görürlerse onu tercih ederler. Bide kampanyalı olarak kredi kartı ile telefon alımı vardı geçmiş yıllarda ama devlet bu uygulamayı kaldırarak insanları kredi kartı ile taksitli telefon alımını yasaklamıştır. Biz insanlar bunun alternatifi olarak senetle ya da bankadan küçük kredilerle telefon alma ihtiyacını karşılayabilmekteyiz. Kredi kartı kullanmadan taksitle cep telefonu almanın çok farklı ve çok avantajlı değişik yolları vardır. Bunlardan bazıları şunlardır:

1) Turkcell Vodafone ve Avea gibi operatörlerin kampanyalarından faydalanmak

2) Dünyaca ya da ülkemizde ünlü mağazalardan rahatlıkla alışveriş yapabilmek

3) Teknoloji marketleri ile iş birliği yapan bankalardan küçük mikro kredilerden faydalanmak

Cep Telefonu Kampanyası

Cep Telefonu Kampanyası

Sonuç olarak özetlememiz gerekirse; Toplamda güzel karşılanan bir şeydir. Hemen hemen her insan bu tür kampanyalara ilgi duyar. Bu kampanyalardan haberdar olabilmek için ise Avea Turkcell ve Vodafone’nin kısa mesaj (SMS) diye adlandırılan haber alma servisi ile biz insanlar haberdar olabiliriz. Mesajı alan kişiler bu konuda daha duyarlı bir hale gelebilmektedir. O mağazaya gidip almış olduğu kampanyadan faydalanabilir. Günümüzde hemen hemen herkes bu tarz kampanyaları bilmek öğrenmek ve satın almak isteyecektir. Bence şuan gayet yeterli bir reklam alanımız yok bu konuda daha güzel reklamlar ve kampanyalar uygulanabilirse insanlarda seçimlerinde daha az zorlanarak güzel hatta en güzel telefona sahip olabilirler.

Cep Telefonu Kampanyası

Cep Telefonu Kampanyası


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

- İlginizi Çekebilir -

“ Cep Telefonu Kampanyası “ için Yorum Yok

Yorum Yap

Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekir.

%d blogcu bunu beğendi: