Cep Telefonu Kıyaslama

Cep Telefonu Kıyaslama

Cep Telefonu Kıyaslama

Alışveriş konusunda ve cep telefonu kıyaslama büyük bir gelişimi temsil eden e-ticaret siteleri, iğneden ipliğe aradığınız bütün mobil ürünleri bulabileceğiniz hizmetleri ayağınıza getiriyor. Teknoloji marketler ve onların internet üzerindeki uzantıları da, elbette ki daha kaliteli hizmeti almanız açısından size imkanı geniş ve alternatifi bol seçenekler sunmaya devam ediyor. Alıcı konumundaki insanların ürün araştırması yaparken, gerçekleştirdikleri cep telefonu kıyaslaması işlemi, özellikle mobil iletişim cihazlarının en iyisini seçmek adına son derece isabetli bir adımı temsil ediyor. Her geçen gün yeni bir özelliği ile ön plana çıkan yeni nesil telefonların, başta gençler olmak üzere, tüm insanlar üzerinde olumlu bir etki bıraktığını söyleyebiliriz.

Samsung günbegün yepyeni telefon modelleri ile karşımıza çıkıyor ve fiyatları da birbirinden farklı oluyor. Her yeni model bir diğerini fiyatı ile alt ediyor. Peki, özellikleri de bu fiyat farkına değer mi?

Cep Telefonu Kıyaslama

Cep Telefonu Kıyaslama

Bu yazımızda cep telefonu kıyaslama yaparak, Note 4 ve Note Edge özelliklerini ele alıyoruz.

– Note 4, 32 GB depolama hafızasına sahipken, Note Edge, 64 GB hafızaya sahip.

– Note 4, 5.7 ekran büyüklüğüne sahipken, Note Edge, 5.6 ekran büyüklüğüne sahip.

– Note 4, 1440 x 2560 ekran çözünürlüğüne sahip ve Note Edge, 2560 x 1600 ekran çözünürlüğüne sahip.

– Note Edge cep telefonu Note 4’ten 0.2 mm daha ince ve 2 gr daha hafif bir ağırlıkta.

Bu özellikleri baz alarak, aradaki fiyat farkını karşılayıp karşılamayacağına karar vermek sizin kararınız.

Cep Telefonu Kıyaslama

Cep Telefonu Kıyaslama

Telefon Kıyaslama

Daha önce birçok farklı cep telefonu markası kullandım. Hepsinin başına farklı farklı olaylar geldi ve bu sayede telefonların dayanıklılığını da test etmiş oldum.

Telefonda benim için en önemli şey; hızıdır. Telefon yavaşlığı bence dayanılamayacak bir durum. Bu konuda kesinlikle iphone diyorum diğer telefonlara göre kesinlikle kıyaslama yapılmayacak bir hıza sahip bence. Diğer bir önemli özellik ise şarj süresidir. Telefon artık telefon olmaktan çıkıp bilgisayar olmaya kadar giden bir durumda. Bu nedenle samsung marka telefonlar diğerlerine göre şarj uzunluğu açısından avantaj sağlıyor.

Telefon kıyaslama yaparken bir diğer önemli konu da fiyatları ancak bu konuda pek kıyaslama yapılabilecek durumda değil bence. Hepsi ederinden çok daha pahalıya satılmaktadır.

Cep Telefonu Kıyaslama

Cep Telefonu Kıyaslama

 

CEP TELEFONU KIYASLAMASI

Pek çok insanın hayalini süsleyen bu kaliteli teknoloji unsurları, iletişimden ziyade pek çok değişik amaçlarla kullanım imkanını da insanların ayağına getirmeye devam ediyor. Akıllı telefon piyasasının olağanüstü hareketliliği, gelişimi, açık yönü ve canlılığı elbette ki en başta müşterileri daha memnun eden çalışmaları ortaya koymaya devam ediyor. Yeni nesil cihazların son derece nitelikte olması ve özelliklerinin 3 boyutta değerlendirilmesi, en başta alıcı konumundaki insanlara pozitif olarak yansıyan bir sonucu temsil ediyor. Son yıllarda teknolojisini üst düzeye çıkaran ve her geçen gün yeni niteliklerle birlikte ürünlerini destekleyen cep telefonu piyasası, son derece hareketli günler geçiriyor. Alışverişi doğru yapmak ve isabetli adım atmak için gerçekleştirilen cep telefonu kıyaslama işlemi de, aslında son derece doğru bir sistemi gösteriyor. Aynı platform üzerinde farklı iki telefonu mukayese etmek, onların artı yönündeki özelliklerini değerlendirme manasına gelirken, rakamsal olarak da bu karşılaştırmaları yapmak mümkün.
Pek çok insan akıllı telefon gibi son derece önemli bir cihaz alımı noktasında evvela cep telefonu kıyaslama işlemine gereken önemi vermeliler. Kişisel ihtiyaçlarımız arasında hem son derece özel hem de bizler için çok değerli olan bu teknoloji gelişimini en iyi şekilde değerlendirmek gerek. Rekabet unsuru gün geçtikçe daha yoğun bir pencereden karşılık görürken, çok fazla firmanın üretim konusunda söz sahibi olması akıllı telefonların niteliklerine de yine olumlu şekilde yansımaya devam ediyor. En iyisini seçmek ve alışverişte hataya düşmemek adına cep telefonu kıyaslama işlemi bu konuda profesyonel bir yaklaşım gösterdiği gibi, insanların doğru adım atmasında da etkili bir sonuç ortaya koyuyor.


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oylanmamış)
Loading...

- İlginizi Çekebilir -

Yorum Yap

Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekir.

%d blogcu bunu beğendi: