Çift Hatlı Telefonlar

Çift Hatlı Telefonlar

Çift Hatlı Telefonlar

Cep telefonları ve çift hatlı telefonlar hayatımıza girdiğinden beri sosyal iletişimimizin olmazsa olmazı haline gelmiştir ve zamanla iş hayatında da büyük bir yer kazanmıştır. İşverenler çalışanlarına iş hatları tahsis etmeye başlamıştır.

İş hattınız ile özel hattınızın aynı telefonda olmasını istiyor, iki ayrı telefon taşımak istemiyorsanız çift hatlı telefonlar tam size göre. Çift hat kullanan kişiler için Asus, LG, HTC, Samsung, General Mobile gibi markalar, iyi bir seçim olacaktır. Çift hatlı telefon ihtiyacı arttıkça, en iyi teknolojilere sahip telefonlarda çift hatlı olarak üretilmeye başlanmıştır. Android telefonlarda tercih edebileceğiniz modeller arasında; Samsung Galaxy A7, General Mobile Discovery Elite, Asus Zenfone 5, LG G3 gibi modeller mevcut.

Siz de çift telefon ile gezmekten sıkıldım ancak son teknolojiye uygun, çift sim kartlı telefon arayanlardansanız, yazımızda belirttiğimiz modeller beklentinizi karşılayacaktır.

Çift Hatlı Telefonlar

Çift Hatlı Telefonlar

Çift Hatlı Telefon

Günümüzde telefon kullanmayan insan sayısı oldukça azalmış durumdadır ve çift hatlı telefon sayısıda artmaktadır. Cep telefonu kullananlar arasında ise, iki numarayı birden kullanmak durumunda kalan kişiler vardır. Eğer siz de işiniz gereği ya da başka bir amaçla iki tane farklı numaranın kayıtlı olduğu hat kullanıyorsanız, çift hatlı telefon sizin için idealdir. Çift hatlı telefonların sağladığı avantajların başında zaman tasarrufu gelmektedir.

İki hattınızın da aynı anda ulaşılabilir halde olmasına imkan veren bu telefonlar sayesinde, kullanmak istediğiniz hattı takmak için, halihazırda kullandığınız hattınızı çıkartmanız gerekmiyor. Her iki numaranız da aynı anda aramalara ve her türlü işleme açık olmaktadır. Bu sayede, hem iş görüşmelerinizi hem de özel görüşmelerinizi aynı telefonla yapabilmeniz mümkün olacaktır.

Çift Hatlı Telefonlar

Çift Hatlı Telefonlar

Çift Hatlı Cep Telefonu Fiyatları

Mobilkanal olarak çift hatlı cep telefon fiyatları incelendiğinde olarak karşımıza ilk olarak Lenova Vibe S1 gelmekte ve piyasada 1299 liradan satışa sunulmakta. Asus Go çift sim kartlı telefon ise 700 liradan satışta bulunmaktadır. Asus Zenfone 16 GB çift hatlı telefon ise 1099 liradan mağazalardaki yerlerini almakta. LG Y50 çift sim kartlı telefon 599 lira, General Mobile Discovery Mini 2 550 lira, General Mobile Discovery 2 888 lira, LG G4 STYLUS H540 çift hatlı cep telefonu 779 tl, Samsung Galaxy E7-00F 4 GB çift hatlı telefon ise 1099 liradan satışa çıkmaktadır.

Mağazalarda satışı yapılan çift hatlı cep telefonu fiyatları modellere ve özelliklere göre değişiklik göstermektedir bu yüzden en doğru kararı cep telefonu tavsiyesi bölümümüzü inceleyerek verebilirsiniz.

Çift Hatlı Telefonlar

Çift Hatlı Telefonlar

Çift Hatlı Telefon Modelleri

Mobilkanal olarak baktığımızda çift hatlı telefon modelleri genellikle Çin ya da Kore malı olarak piyasaya sunulmuştur. İş gereği telefon kullananlar sayesinde çift hatlı telefon modelleri günümüzde yaygınlaşmıştır.

Bu tip telefonların avantajının olduğu gibi zararları da vardır. Günümüz toplumunda insanlarımız maliyeti düşük diye bu tip telefonlara yöneliyor. Yalnız çift hat takarak her iki hattı da aktif hale getirmek olumlu bir şey iken, tek işlevli bir cihazın çift işlev ile çalıştırılacak olması ciddi zararları beraberinde getirmektedir. Eksik parça , bulunması zor yada imkansız parçalar.. Bunlar günlük hayatımızda karşılaşılabilen sorunlardan olmuşlardır.

Özetlersek; insanlarımız bu tip telefonları tercih etmemelidir. Az maliyetle üretilen bir ürünün sıkıntılı olmaması olanaksızdır. Uzak durulmalı o tip cep telefonu modelleri kullanılmamalıdır. Ancak general mobile çift hatlı telefonlar oldukça kalitelidir ve çift hat akıllı telefon satın alma yapılacaksa bu marka tercih edilebilir.

 

 


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

- İlginizi Çekebilir -

Yorum Yap

%d blogcu bunu beğendi: