En Hızlı Cep Telefonu

En Hızlı Cep Telefonu

En Hızlı Cep Telefonu

Akıllı telefon dünyasında en çok tartışılan dünyanın en hızlı cep telefonu hangisi sorusu cevabını buldu. Yapılan araştırmalar ve incelemeler sonucunda yapılan bir teste göre testten 76852 puanla birinci olan dünyanın en hızlı telefonunun adı Meizu Pro 5.

En Hızlı Cep Telefonu

En Hızlı Cep Telefonu

Meizu Pro 5’in özellikleri arasında Exynos 7420 işlemci, 8 çekirdekli Mali T760 MP8 grafik işlemcisi, 21 mega piksel ana kamera, ön tarafında 5 mega piksel kamera, yarım saatte 100 de 65 lik şarj gücüne ulaşan batarya, metal kasa ve geliştirilmiş parmak izi okuyucu Meizu Pro 5’in özelliklerinden sadece birkaçını oluşturmakta. Ayrıca 32 GB dahili depolama alanına sahip model 3 GB LPDDR4 RAM’den, 64 GB dahili depolama alanına sahip olan modeli ise 4 GB LPDDR4 RAM’den oluşmaktadır ve telefonun piyasa değeri 450 dolar ile 510 dolar arasındadır.

En Hızlı Cep Telefonu

En Hızlı Cep Telefonu

Teknoloji denilince insanların aklına gelen tek ve yegane özellik hızlı olmasıdır. Bu yüzden ne alırsanız olun cihazınızın hızlı olması önemli yer tutar. Bunların başında en çok kullanılan cihaz olan telefonların hızlı olması sizi hayatta bir adım önde tutar. Çünkü devir teknoloji devri olduğundan bilgiye ne kadar hızlı ulaşılırsa sizin işlerinizi o kadar kolaylaştıracaktır. Bilgiye ulaşmada kullanılan en kestirme yollardan birisi internettir. En hızlı cep telefonu ile bilgiye anında ulaşabilirsiniz. Hızlı olmasından dolayı internete çabucak bağlanır. Bu da sizi çevrenizde bulunan insanlardan ayrıcalıklı kılar.

Cep telefonu satın alırken herkes farklı özelliklere bakmaktadır. Tercih edilen özelliklerin farklılığı kişisel tercihlere bağlı da olsa öncelikle bakılan noktalardan birisi telefonun hızlı çalışıp çalışmadığıdır. Çünkü hangi alanda olursanız olun işlemleriniz durarak ya da aksayarak gerçekleşirse sosyal hayatta ve iş hayatında hep geride olursunuz. En hızlı cep telefonu seçimi yaparken ram büyüklüğüne, hafıza genişliğine ve ekran genişliğine bakmanın yanı sıra ne kadar hızlı olup olmadığını öğrenerek alabilirsiniz. Bunun yanı sıra tercih ettiğiniz önemli marka ve modeller varsa bunlardan da seçim yapabilirsiniz.

Son zamanlarda en çok kullanılan cep telefonu modelleri arasında yer alan akıllı telefonlar denildiğinde akla en hızlı telefon olma özelliği gelir. En hızlı cep telefonu olan akıllı telefonları seçerek dosya yükleme, dosya alma işlemlerini anında gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı telefonların donmadan kısa sürede işleminizi gerçekleştirmesi size vakit kazandırır. Akıllı telefonlar arasında donmayan ve işleminizi hızlı olarak gerçekleştirebileceğiniz cihazlar arasında önceliğiniz hafıza alanı geniş olan cihazlar olmalıdır. Bu cihazların virüse karşı koruması da olmalıdır. İnternete girdiğiniz zaman cihazınıza bulaşan virüsler de cihazın yavaşlamasına yol açabilir. Cihazınızda bulunan virüs koruma programlarının cihazınızda olması sizi bir adım önde tutar.
Piyasada bulunan en hızlı cep telefonu markaları arasında Samsung gelir. Marka her geçen gün kendini yenileyerek çıtayı yüksek tutmaktadır. Samsung model telefonlardan önce ilk sırada Iphone gelir. Cihaz kendinden güvenlik korumalı olduğundan cihaza virüs bulaşması neredeyse imkansızdır. Cihaz sadece kendi belirlediği sitelere girer.

En Hızlı Cep Telefonu

En Hızlı Cep Telefonu


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oylanmamış)
Loading...

- İlginizi Çekebilir -

Yorum Yap

Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekir.

%d blogcu bunu beğendi: