Iphone telefon fiyatları

Iphone Telefon Fiyatları

Iphone Telefon Fiyatları

Piyasanın en önde gelen markalarından biri olana Iphone telefonlardan bahsedeceğiz. Gerek yazılımları ile olsun gerek tasarımları ile sizleri özel hissettirecek ıphone telefonlar günümüzde her kesimin gözdesi herkes bu telefonları kullanmak istiyor. Yeni çıkan sürümlerin piyasada ki en pahalı telefon olması Apple telefonlara olan tutkumuzu dizginleyemiyor. Daha piyasaya sürülmeden kuyruklara girmemize neden oluyor. Peki iphone telefon fiyatları ne durumda?

Apple iPhone 6S Plus 128GB Altın Rengi Cep Telefonu 4.189,00 tl ile başı çekiyor. Bu modelin renk çeşitleri bulunmaktadır. Apple iPhone 6 128GB Altın Rengi Cep Telefonu yani plus değilse ödeyeceğiniz fiyat 3.179,00 tl oluyor neredeyse bin liralık bir fark oluyor. Eğer o kadar bütçem yok ama Iphone’dan da vazgeçmem derseniz daha uygun seçeneklerde var örneğin Apple iPhone 5S 16GB Uzay Gri Dist Cep Telefonu 1.489,00 tl seçim sizin.

İphone Telefon Fiyatları

İphone Telefon Fiyatları

Iphone 6 Plus 128 Gb Fiyat

Iphone serisinin en çok tercih edilen ve en üstün özelliklere sahip telefonu iphone 6 plus piyasada adeta yok satmakta. 3899 liralık fiyat ile satışa sunulan telefon özellikleri kadar yüksek fiyatı ile de dikkat çekmesine rağmen piyasada büyük rağbet görmekte. Teknosa da 3899 lira olan Iphone 6 plus 128 gb olan telefon vatan computer da 3500 liradan satışa sunulmakta.

Türkcell mağazalarında ise peşin 3555 liradan alıcılarını bekleyen Iphone 6 plus akıllı telefonun en belirgin özelliklerinden birisi 8 megapiksel olan kamera çözünürlüğü ve 3G ile 24 saate kadar konuşabilme özelliğine sahip olmanızdır. Tercih edilmesinin en büyük neden i ise uzun süre dayanabilen pile sahip olması.

Iphone telefon fiyatları

Iphone telefon fiyatları

 


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oylanmamış)
Loading...

- İlginizi Çekebilir -

Yorum Yap

Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekir.

%d blogcu bunu beğendi: