Senetle telefon satan yerler

Senetle telefon satan yerler

Senetle telefon satan yerler

Taksitle cep telefonu satın alacaksanız senetle telefon satan yerler tam size göredir. Kredi kartsız ve özellikle peşinatsız satış yapılan bu tip mağazaları sizler için inceledik ve kıyaslamalarını yaptık.

Senetle telefon satan yerler

Senetle telefon satan yerler

Senetle cep telefonu satan firmalar

Kredi kartına taksit olmayan cep telefonu satışlar yapılamadığı için senetle cep telefonu satan firmalar devreye girmektedir. Elden senetle cep telefonu satın alma durumu artık 5 dakikalık bir iş olmaya başlamıştır. Yeni çıkan kanunlar çerçevesinde artık borçlanma maliyetlerinden dolayı senetli olarak satın alınmaya başlanmıştır. Senet ile yapılabilen cep telefonu satışları yüksek vade süreler ile yapılmaktadır. Telefonları sıfır olarak satın alarak senet karşılığında sahip olabilirsiniz. Genellikle senetli satışlarda cep telefonu ile yapılan işlemlerin vadeleri altı ile dokuz aylık vadeli olarak satışları yapılmaktadır.

senetle cep telefonu satan firmalar

senetle cep telefonu satan firmalar

Herhangi bir cihazı satın almak için stoklar da bulunan cihazların satış işlemleri için senetle alım yapılarak acele etmek gerekir. Zira her an döviz kuru artışından dolayı h fiyat artışı ile telefon fiyatının yükselmesi olabilmektedir. Uzun süre olan vadeler ile telefon alımları ile yapılan alışlar on iki ay, yirmi dört ay, otuz altı ay ve kırk sekiz aylık dönemler den oluşan vadeler bulunmaktadır.
Ödeme seçenekleri senetli olarak yapılan satışlar ve alışlar beş dakikada yapılarak satış işlemi gerçekleşecektir. Aylık vade oranı yüzde sıfır nokta doksan üzerinden hesaplanmıştır. Daha da ayrıntılı olarak bilgi sahibi olmayı istiyor iseniz kanuni olarak yayınlanan vade farkları ve oranlarını bulabilirsiniz. Senetli cep telefonu alışverişlerinizi yaparken araştırma yaparak firmalar bünyesinde size uygun olabilecek cep telefonlara senetler karşılığında sahip olabilirsiniz.

Senetle cep telefonu satan firmalar

Senetle cep telefonu satan firmalar

Senetle Telefon Satan Yerler

Devletin 2011 anayasa değişikliği ile yürürlüğe koyduğu, cep telefonlarının kredi kartına taksitle satışının yasaklanması ile beraber birçok telefon kullanıcısı telefonlarının modellerini yükseltemez ve yeni çıkan telefonları alamaz oldu.

Günümüz şartlarında asgari ücretle geçimini sağlayan halkın gücü sıfır telefon alamayacak durumda olduğundan, alternatif yöntemlerle vadeli cep telefonu alma yollarını araştırır oldular. Özellikle yasanın çıktığı günden itibaren bankaların çeşitli yollarla telefonlara taksit yaptığı bilinse de, konulan faiz miktarları alınan cep telefonlarının fiyatını iki misline çıkarmaktadır.

Birçok kişi senetle telefon satan yerler nerelerdir diye araştırma yaptığında, öncelikle Kefilsiz Faizsiz 24 ay taksit yapan bazı alışveriş merkezlerine rastlarlar. Bunların Türkiye’de en çok bilinenleri ise Ev kur ve Yön Alışveriş merkezidir.


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

- İlginizi Çekebilir -

Yorum Yap

Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekir.

%d blogcu bunu beğendi: