Sony Akıllı Telefon

Sony Akıllı Telefon

Sony Akıllı Telefon

Japonya kökenli olan Sony şirketler grubunun merkezi, Tokyo’nun Minato semtinde yer alır ve sony akıllı telefon üretimi yapmaktadır. Birçok teknolojik alanda faaliyet gösteren firmanın, ürün çeşitliliğini fazlaca arttırmış olduğu en önemli alanlardan biri akıllı telefonlardır.

Sony akıllı telefon çeşitleri üretim sırasına göre aşağıdaki gibidir.

Sony Xperia Z, Sony Xperia E, Sony Xperia SP, Sony Xperia L, Sony Xperia ZR, Sony Xperia M, Sony Xperia Z Ultra, Sony Xperia Z1, Sony Xperia Z1 Compact, Sony Xperia T2 Ultra, Sony Xperia M2, Sony Xperia Z2, Sony Xperia M2 Dual, Sony Xperia E1, Sony Xperia T3, Sony Xperia C3, Sony Xperia E3, Sony Xperia M2 Aqua, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z3 Compact, Sony Xperia E4, Sony Xperia E4g, Sony Xperia M4 Aqua, Sony Xperia C4, Sony Xperia Z3+, Sony Xperia C5 Ultra, Sony Xperia M5, Sony Xperia Z5 Compact, Sony Xperia Z5, Sony Xperia Z5 Preium ( Çok yakın zamanda çıkacak)

Sony Akıllı Telefon

Sony Akıllı Telefon

Sony Xperia Telefonlar

Sony gerçekten çok kaliteli, dayanıklı ve kullanışlı telefonlar üretiyor. Sizde sony’nin bu güzel telefonlarını merak ediyorsanız işte size bazı sony xperia telefonlar; sony z5 premium en son telefonlarından. 4 K teknolojisine sahip bir telefon, Sony c5 ultra geniş ekranı ve ön ile arka kamera da 13 mega piksel ile müthiş fotoğraflar çekebilmenizi sağlayan bir telefon. Çoğu modelinde compact serileri var. Bu sayede istediğiniz özellikleri daha küçük bir telefonda bulabilirsiniz.

Sony kaliteli akıllı telefonlar yaptığından genellikle pahalı oluyor ama artık bazı modelleri çok uygun fiyata indirgendi. Bu nasıl yaptılar derseniz kesinlikle kaliteden bir ödün verilmemiş sadece suya dayanıklılık, darbelere dayanıklılık gibi özellikleri çıkartmışlar. Ama kullanıma çok uygundur.

Sony xperia telefonlar

Sony xperia telefonlar


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oylanmamış)
Loading...

- İlginizi Çekebilir -

Yorum Yap

%d blogcu bunu beğendi: