Ucuz cep telefonu Fiyatı

Ucuz Cep Telefonu Fiyatı

Ucuz Cep Telefonu Fiyatı

Teknoloji harikası iletişim aracı olan günümüzde neredeyse hemen hemen her insanın mutlaka vazgeçilmez iletişim aracı olan cep telefonlarının fiyatları da kullanım kapasitesi ve kalitesi göz önünde bulundurularak, hem en iyisi hem de en uygun fiyata sahip olanı tercih edilmektedir. Bu sene bulabileceğiniz ucuz cep telefonu fiyatı kalitesine göre uygun fiyatlı arıyor iseniz kullanım açısına göre samsung, lg, htc gibi başlıca bilinen telefon markalarının yanı sıra vb. Markaların mini modelleri küçük boyutlu olması ve ekran hacminin çok geniş olmaması, kamera özelliği vb geniş beklentiler içinde değilseniz pratik ve kolay kullanıma sahip olan cep telefonları fiyat açısından da daha ucuz olmasına nedendir.

Cep telefonu fiyatları

Cep telefonu fiyatları

Ucuz Dokunmatik Telefon Fiyatları

Dokunmatik telefonlarda fiyat özelliklere ve markalara göre değişmektedir. Şu anki en ucuz dokunmatik telefon fiyatları aşağıda listelenmiştir.;

Samsung Galaxy J2 5 mp kameraya sahiptir ve 590 liradır. Lenovo A7000 8 MP kamera vardır fiyatı 580 tl. Vestel Venüs 5.0 X 480 liradan başlayan fiyatlarla piyasada yer almaktadır. Nokia Lumia 630 478 lira. Samsung Galaxy Trend Lite S3790 adlı cep telefonu 420 liradan alıcı bulmakta. Nokia Lumia 530 330 liradan satışa sunulmaktadır. Casper Via V3 ise 538 liradan telefon pazarında yer almaktadır.

Fiyatlardan da anlaşıldığı gibi ucuz dokunmatik telefon fiyatları en ucuz olarak 350 400 tl den başlamakta ve fiyatı telefonun özellikleri belirlemekte.

Ucuz cep telefonu Fiyatı

Ucuz cep telefonu Fiyatı

 


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oylanmamış)
Loading...

- İlginizi Çekebilir -

Yorum Yap

Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekir.

%d blogcu bunu beğendi: